Przejdź do głównej zawartości

Poetycko i patriotycznie


Wpisując się w obchody stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, organizuję z uczestnikami moich warsztatów literackich w Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu wieczór literacki „Poetycko i patriotycznie, czyli sto wierszy na stulecie odzyskania niepodległości” 9 listopada 2018 roku o godzinie 17.30 w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu, przy ul. Osiedlowej 9. Szczegóły na plakacie.


Około dziesięcioro warsztatowiczów przeczyta około dziesięć swoich wierszy, co razem da sto tekstów. Nie zabraknie wyboru wierszy z naszych arkowych antologii: „Puzzle pamięci”, „Nowa Teoria Literatury Użytkowej”, „Na szarym początku…”, „Asocjacje”, „Panopticum”, „Onoma”, „Prosta piosenka o Nadziei”, „Maski”, „Oko” i „Lustro”, jak również z moich indywidualnych siedmiu tomików. Serdecznie zapraszamy!

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik