Przejdź do głównej zawartości

Łazarz


Serdecznie zapraszam na promocję trzeciej książki poetyckiej uczestnika moich arkowych warsztatów literackich, Macieja Bujanowicza. Będę miał przyjemność poprowadzić to spotkanie. Szczegóły na plakacie.  

A już w piątek 9 listopada o godzinie 17.30 w Filii nr 1 MBP w Radomiu, wieczór moich warsztatowiczów. Kolejne spotkanie warsztatowe 21 listopada o godzinie 16.30 w „Arce”, przy ul. Kelles – Krauza 19. Tuż po nim finał XXI Regionalnego Konkursu Literackiego. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Jesionek.
  

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik