Przejdź do głównej zawartości

Męski rejs w Radomiu


Już w najbliższą sobotę 10 listopada 2018 roku o godzinie 20.00 w lokalu „Join`s Burgers & Grill”, przy ul. Żeromskiego 42, odbędzie się kolejny program z cyklu „Męski rejs”, który zaprezentujemy z moim przyjacielem Rafałem Błędowskim. Zaczniemy patetycznie od twórczości patriotycznej (także tej o naszych małych ojczyznach), funeralnej, a zakończymy na wesołych wierszach i piosenkach, opartych na zabawie słowem i  ocierających się o skecze kabaretowe. Nie zabraknie więc dużej dawki poezji i jeszcze większej porcji dobrej muzyki.
Tego wieczoru usłyszycie m.in. wybór piosenek z płyty grupy „Kliper” (zatytułowanej „Zapomniany powrót”), której liderem jest Rafał, jak również przekrój moich wierszy z lat 1998 – 2018, z tomików: „Wianek z myśli”, „CV”, „Abecedarium”, „Sylwa”, „Heureza”, „Horoskopy” i „Dekontaminacja”. Na koniec pojawi się garść najnowszych moich tekstów. No i oczywiście nasze wspólne piosenki, z muzyką Rafała Błędowskiego, skomponowaną do moich słów m.in: „Ballada o chłopcu z Szydłowca”,  „Męski rejs”, „Karolina”, „Czarnobrody”, „Morze miłości”, a także dla najmłodszych słuchaczy: „Maks” i „Alfabet żeglarza”. Zapraszamy więc całymi rodzinami. Wspólnie wypłyńmy w męski rejs!

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik