Wczoraj w "Centrum Arka" świętowaliśmy "Osiemnastkę" warsztatów literackich. To była piękna dwuczęściowa uroczystość. Najpierw prezentacja, wspomnienia, czytanie wierszy i muzyka. A potem osiemnastkowy grill. Na koniec wylądowałem w zaprzyjaźnionej "Teatralnej" na pięknym koncercie Magdaleny Boduły i Wiktorii Guzy. Dziękuję Władzom "Arki": ks. Andrzejowi Tuszyńskiemu i pani Ewie Kamińskiej za obecność i dobre słowo. Dziękuję Pracownikom "Arki": Agnieszce i Hubertowi Banasikom, Ewelinie i Rafałowi Graczykom oraz Sylwii Skonecznej za nieocenioną pomoc. Fot. Edyta Sieradz-Gnatowska Dziękuję Przedstawicielom "Tygla", "Erato" i "Eliksiru", a także mojemu Przyjacielowi Rafałowi Błędowskiemu oraz Jego Rodzinie. Dziękuję także za obecność: Paulinie Kaczmarczyk z Klubu Osiedlowego "Ustronie" oraz Agnieszce Rozwadowskiej-Maj i Wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. I na koniec dziękuję moim Rodzi...
Szarówki
literacki blog Adriana Szarego