Przejdź do głównej zawartości

Non omnis moriar


Dnia 6 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej już po raz kolejny odbędzie się Koncert Zaduszkowy, organizowany przez moją serdeczną koleżankę, radomską poetkę i animatorkę kultury, Izabellę Mosańską.Jak co roku spotkanie, poświęcone będzie Zasłużonym Radomianom, zmarłym od listopada 2017 do listopada 2018 roku. Szczegóły na plakacie.Nie zabraknie też poezji funeralnej, również autorstwa radomskich poetów, w wykonaniu Teatru Amatorskiego „Proscenium”. Pojawi się także kilka moich wierszy. I goście specjalni. W imieniu Izy i jej teatru, serdecznie zapraszam!  

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik