Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z poezją


          Już w najbliższą sobotę, to jest 3 marca 2018 roku, o godzinie 17.00 w „Łaźni”, przy ul. Żeromskiego 56, odbędzie się spotkanie z poezją Janusza Kozłowskiego – jednego z uczestników, prowadzonych przeze mnie warsztatów literackich w Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, promujące dwa jego autorskie tomiki.

        Podczas wieczoru wystąpią między innymi: Maciej Bujanowicz – uczeń „Kopernika”, związany z „Arką”, Weronika Małek – maturzystka „Kochanowskiego”, Paulina Krajewska – uczennica „Plastyka” oraz Katarzyna Jesionek – studentka polonistyki Wydziału Filologiczno – Pedagogicznego UTH w Radomiu.
           Ja także będę miał swoje pięć minut. To ciekawy dla mnie wieczór, łączący instytucje, z którymi byłem i jestem od lat związany: „Łaźnię”, „Arkę”, UTH i VI LO, a nawet ZSP im. J. Brandta.

         W imieniu Janusza, Kasi, Pauliny, Weroniki, Maćka i swoim własnym, serdecznie zapraszam!

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik