Przejdź do głównej zawartości

Oko. Ucho


          Serdecznie zapraszam na promocję dziewiątej antologii, zatytułowanej „Oko” i towarzyszącego jej audiobooka „Ucho” - efektu warsztatów literackich, prowadzonych przeze mnie w Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, od 2008 roku.          Promocja obu wydawnictw odbędzie się 23 marca 2018 roku o godzinie 18.00 w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii – „Łaźnia”, przy ul. Żeromskiego 56. Na scenie, poza warsztatowiczami, zobaczymy i usłyszymy m.in. Rafała Błędowskiego i Wojtka Matyję.

          Podczas spotkania, które poprowadzi Anita Czyż, pokazane zostaną również grafiki Jacka Skwirowskiego.

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik