Wczoraj w "Centrum Arka" świętowaliśmy "Osiemnastkę" warsztatów literackich. To była piękna dwuczęściowa uroczystość. Najpierw prezentacja, wspomnienia, czytanie wierszy i muzyka. A potem osiemnastkowy grill. Na koniec wylądowałem w zaprzyjaźnionej "Teatralnej" na pięknym koncercie Magdaleny Boduły i Wiktorii Guzy.
Dziękuję Przedstawicielom "Tygla", "Erato" i "Eliksiru", a także mojemu Przyjacielowi Rafałowi Błędowskiemu oraz Jego Rodzinie. Dziękuję także za obecność: Paulinie Kaczmarczyk z Klubu Osiedlowego "Ustronie" oraz Agnieszce Rozwadowskiej-Maj i Wszystkim, którzy byli wczoraj z nami.
I na koniec dziękuję moim Rodzicom, Kochanej Żonie Magdalenie, Paulince Krajewskiej, Karolinie i Amadeuszowi Kaczmarskim oraz Izabeli, Zuzi, Ali i Ignasiowi Dębowskim za wsparcie i wieloletnią przyjaźń.
Specjalne podziękowania dla Edyty Sieradz-Gnatowskiej, jednej z najdłuższych stażem warsztatowiczek, za obecność i piękne zdjęcia
