Przejdź do głównej zawartości

Asocjacje


„Asocjacje” - czwarta antologia z warsztatów literackich w Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, wydana w 2012 roku, w radomskiej drukarni „Romel”. Skład: Rafał Celej. Ilość stron: 136. Zawiera wiersze, opowiadania i krótkie teksty sceniczne. Dodatkowo wzbogacona o biogramy i zdjęcia autorów, które widnieją również na okładce.


ISBN 978-83-925522-1-5


Swoją drogą to chyba moja ulubiona okładka. I jeden z ulubionych powarsztatowych almanachów. Najbardziej utkwiła mi w pamięci promocja w RKŚTiG – „Łaźnia”, połączona z promocją płyty „Arkowo – bajkowo”. Nakład książki: 300 egzemplarzy. Status: niedostępna.

Popularne posty z tego bloga

Konkurs literacki i recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”. Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek. Do…

Jubileusz warsztatów literackich

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik