Przejdź do głównej zawartości

Konkurs literacki i recytatorski


         Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży – „Arka” w Radomiu, przy współpracy z ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego oraz ZSP im. Józefa Brandta. Mowa o jubileuszowym XX Regionalnym Konkursie Literackim i IV Konkursie Arkowym Recytatorsko – Aktorskim „KARA”.
          Do udziału w pierwszym konkursie, XX RKL, zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Radomia. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie własnego wpisu blogowego o tematyce kulturalnej. Może to być opis jakiegoś wydarzenia kulturalnego lub podzielenie się własną twórczością czy pasją.

Na zdjęciu z Honoratą Dyjasek podczas
II Radomskiego Plebiscytu Blogowego

        Zgłoszenia prac, podpisane imieniem i nazwiskiem autora, wraz z jego wiekiem, nazwą szkoły i nazwiskiem opiekuna, przyjmować będziemy do 18 maja 2018 roku, pod adresem e-mail: adrianszary[at]wp.pl. Finał konkursu zaplanowany jest na 23 maja 2018 roku o godzinie 17.30 w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Gościem specjalnym będzie radomska blogerka Honorata Dyjasek.
          Do udziału w drugim konkursie „KARA” zapraszamy uczniów klas IV – VII ze szkół podstawowych, klas II – III gimnazjum i I – III liceum. Przedmiotem konkursu będzie recytacja dowolnego wiersza. Zgłoszenia przyjmowane będą również do 18 maja 2018 roku, pod adresem: karolinnna[at]op.pl (imię i nazwisko ucznia, wiek, nazwa szkoły, nazwisko opiekuna, autor i tytuł wiersza). Finał konkursu odbędzie się 23 maja 2018 roku o godzinie 14.00, także w „Arce”, przy ul. Chrobrego 7/9. Oba konkursy wpisane zostały na listę konkursów kuratoryjnych. Serdecznie zapraszamy! 

Popularne posty z tego bloga

Jubileusz warsztatów literackich

Joanna Dziwak i Adrian Szary

Wieczór literacki Katarzyny Kowalik